Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Къде да качваме домашните от HTML курса ?

Само на мен ли не ми излиза опция където да качвам домашните от първия модул от Front End нивото ? Платил съм за нивото и би трябвало да съм записан и да мога да качвам домашни, но го нямам като опция, както имах при модулите от Fundamental нивото.

Тагове:
3
Advanced Level: Front-End
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Здравейте!

Срокът на първите две домашни, ще бъде увеличен с някакво време. Още не знам колко точно. Причината е, че има хора за които още тече записване и затова не се виждат полетата за качване на домашни. Ако не още днес, то до ден два трябва всичко да е ОК.

- За студентите от Front-End нивото - домашните ще може да качвате тук.

( ОБУЧЕНИЯ -> ADVANCED LEVEL - FRONT-END -> Web Fundamentals (HTML/CSS) ноември 2015 )

Полето за качване ще се появи след записването на всички.

- Студентите от отвореният курс - тук.

( ОБУЧЕНИЯ -> ОТВОРЕНИ КУРСОВЕ -> Web Fundamentals (HTML/CSS) - ноември 2015 )

За вас мисля, че вече се виждат полетата за качване.

Относно видеата - надявам се до довечера да са налични. Тук може да гледате видеата от миналото издание на курса, докато се появат сегашните.

Хубав ден!

 

ПП: Качена е вече и програмата на курса.

4
02/12/2015 10:09:45
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.