Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

[Useful Info] Photoshop - Въпроси и предложения

Тъй като понатрупахме вече материал и следващите теми са по-кратки (надявам се wink), искам да ви предложа в тази тема да давате своите предложения за въпроси и дема, които да обсъдим/направим в залата. Основно се обръщам към онлайн участниците, но не само. Нека са неща, свързани с програмата и според вас имат нужда от допълнително изясняване.

Идеята ми е да гласувате чрез бутона ^ под всяко предложение и така да определим приоритетните. Предложенията правете с "Отговори" към този пост, а не като "Коментар" към последния. Моля, преди да направите ново предложение, проверете дали вече не е направено от колега и ако да, гласувайте за него.

Ако предпочитате и имате възможност, заповядайте в сряда в залата, има някакви свободни места.

Поздрави,

Антон Петров

 

9
Photoshop 14/11/2015 12:38:11
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

Аз искам да попитам нещо свързано със залата за изпита. Тъй като съм от друг град и си нямам на представа как изглежда залата или местоположението на местата и ми изникна следната мисъл  - > На изпита аз ще си нося моя лаптоп , но има ли къде да се включва в контакт или трябва да е на батерия ? Тъй като незнам доколко ще ми издържи батерията ,а ме притеснява да не е да спре някъде по средата на изпита. Съжалявам ако е глупаво , но незнам къде е удачно да задам този въпрос :) 

0
VanGog06 avatar VanGog06 22 Точки

Не се притеснявай, има достатъчно контакти в залата.

1
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

Много благодаря за бързия отговор :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.