Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MixailSalkin avatar MixailSalkin 0 Точки

Ще се намали ли търсенето на програмисти?

Днеска в една лекция един от лекторите ми каза , че на пазара има сайт с който можем безплатно да правил сайтове без да пишем код. 

Мисълта ми е, според вас ще се намали ли търсенето на WEB DEVELOPERS и въобще идва ли края на coding developera ?

Тагове:
-1
Общи приказки
Stoyan377 avatar Stoyan377 -1 Точки

Според мен, търсенето на разработчици (било то програмисти или уеб дизайнери) ще има за още доста години напред. 

Да станеш наистина добър програмист си е трудна задача и това не се случва бързо. Както вече се спомена в темата - има доста инструменти и платформи с които нещата биха могли да се случат доста по-лесно. Но не считам, че те могат да заменят изцяло писането на код. Може и да се случи това, но не очаквам да е скоро. Поздрави! smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.