Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuilishte avatar Samuilishte 0 Точки

Доволни ли сте от обучението си в СофтУни?

Здравейте,

Не искам да въздействам предварително на посоката на темата, затова засега няма да излагам своите виждания. След всеки курс попълваме анкети, резултатите от които обаче не са публични. Споделете тук и сега, какво ви харесва, какво не ви харесва в обучението ви? Добре би било да споменете и в кой модул сте в момента и в каква форма на обучение.

Поздрави!

11
Общи приказки 09/01/2016 15:42:18
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

ПОЗИТИВНО: Моето мнение до момента (утре ми е бейсик изпита) е, че почти всичко ми харесва. Да, проблемът с неопитните лектори е частично наличен, но в кое училище не е така, където има преподаватели с по 30 години стаж и без никакъв контакт със студентите? Харесва ми системата като цяло, залите са добре оборудвани, учебната програма (до момента) е добре структурирана. 

 

НЕГАТИВНО: Една градивна критика: до момента не сме учили масиви и работа с тях. От СофтУни казват, че те не са необходими до момента и на изпита няма да се включват. Да, но има задачи (не мога да ги цитирам в момента), на които авторските решения са дадени с масиви, листове... Знам, че трябва да сме една или повече крачки напред пред материчла, взет до момента, но е добре да се спазват и условията. Също така, задача с приложени "по-адвансд" техники е по-лесно да се реши, от колкото без да се използват същите "адвансд" удобства, които са ни предоставени. Хубаво е в бейсик нивото да гледаме авторски решения с материяли от бейсик нивото :)

 

Обобщеното ми мнение е, че хората (от СофтУни) се стараят да изградят отлична система за обучение и според мен СофтУни върви нагоре. Като цяло съм приятно изненадан :)

0
EvgeniyaL avatar EvgeniyaL 35 Точки

Здрвейте, аз лично харесвам всичко до момента :) А за масивите винаги можеш да си прочетеш от учебника или от някой сайт. Препоръчвам http://www.dotnetperls.com, там са много добре обяснени нещата и има доста примери.

Поздрави!

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Естествено, че можеш да ги научиш, не е нещо колосално трудно, информация има навсякаде. Лично аз ги научих преди изпита. Коментарът ми беше относно авторските задачи, решени с масиви, въпреки, че трябва (такава беше информацията) да се решат без масиви. Ясно ми е, че в много случаи това е пречка, защото не винаги можеш да ползваш събстринг или друг метод, но това трябва да бъде доизяснено. Според мен преди входящия изпит трябва да се учат масивите подробно :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.