Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки
Best Answer

Не сме решили от кой момент, но имаме планове лека полека да вдигаме точките за прием на входния изпит, тъй като хора със 100 точки след като ги приемем, имат трудности в по-сложните курсове като ООП, КПК и C# Advanced. За момента оставаме на 100 точки, но вероятно от следващия випуск ще има промени.

Наков

5
poponai avatar poponai 16 Точки

Благодаря за бързия отговор !

Приателката ми не изкаше да ме пуска в къщи защото съм изкарал само 200 точки, като за 300 бях излязъл.

Сега щи има мира и бира !!!

 

Поздрави

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

А колко е точната бройка на приетите присъствено, в случай, че има такава (би трябвало да има, все пак залите са с константни места :) )

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Още не сме почнали да правим сметка на залите, местата, разписанието, преподавателите и всичко останало. Най-вероятно ще има повече от една група в този випуск, най-вероятно дневна и вечерна група.

Изчакайте няколко дни да помислим, пресметнем, планираме и да обявим колко души ще приемем, с какъв успех на приемняи изпит и подобни. Със сигурност искаме да приемем всички със силни резултати - иначе би било загуба за СофтУни и за софтуерната индустрия като цяло.

Наков

5
bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки

Аз също имам един въпрос по отношение на изпита - към него ще се добавят ли точки от предавани домашни и междинното състезание/Programming Basics Exercise Exam - 28 November 2015 /? Не от незнание, а от чисто невнимание при една от задачите съм пропуснала да копирам един ред код и от там 50 точки на тази задача. Предполагам има и много други колеги с подобен казус и не знам в такива ситуации дали имат значение тези допълнителни точки.

Направи ми впечатление също, че при трета задача на изпита джъдж-а ми дава 90 точки. Днес седнах да пререшавам и проверявам какво съм сгрешила, оказва се, че със същият код от изпита днес получавам 100 точки. Кодът си го копирам директно от джъдж-а, за да проверя директно от там, понеже съм поправяла разни работи по задачите. 10 точки не са си нищо, но не знам дали при някой друг не са повече.

Предварително благодаря и много благодаря за отделеното време! :)

0
18/01/2016 13:56:23
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Здравей, @betty_1988. За трета задача имаш вече 100 точки. Пуснахме ретест и мина и 9тият тест. Ще разгледаме на какво може да се дължи, за да няма други такива случаи. За втора задача, просто има нещо сгрешено в кода ти. На едно място мислех, че е сгрешена проверка, но така даде само 25 точки. Ще дебъгна по обстойно, за да видя какво може да е. Ще пиша по-късно тази вечер или утре.

1
bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки

Ейййй, много мерси!!! За втора задача не проверявай - проблемъта си е при мен. На лекциите поне 100 пъти са казвали да се внимава с копирането. Изпуснала съм да си копирам един ред и от там задачата ми се обърква. За другия път ще внимавам с копирането - сега разбрах защо толкова много пъти ни се повтаряше да се внимава с това :)))

1
alex.mitev avatar alex.mitev 20 Точки

Аз така на последната 5-та задача имам 75 точки. Около 1;30 ч си играх за тези 25 точки, но не стана. 

Реших я със стрингбилдер, като за съжаление, накрая в опитите си направих безумни промени по кода и загубих първоначалният му вариант... сега не мога да пусна да видя колко точки ще ми даде;(

0
18/01/2016 22:27:49
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.