Loading...
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Без държавна диплома на работа?

Здравейте,

В моментя водя типичният спор между мен и родителите ми дали ми трябва държавна диплома за работа.В момента съм първи курс студент в Русенски университет,изобщо не съм доволен и обмислям да прекъсвам и да се отдам изцяло на Софтуни.Имам няколко въпроса:

1.Работодателите искат ли държавна диплома?

2.Може ли липсата на държавна диплома да ми попречи на кариерното развитие за напред(да кажем, че ме наемат, но не ме повишават заради липсата на диплома)?

3.Мога ли да работя в добра компания(добра,разбирайте високо заплащане и изисквания да речем) без държавна диплома?

4.Цени ли се дипломата от Софтуни от работодалите и дали би ми помогнала в кандидатстването за работа?

 

Гледал съм видеа от студенти на Софтуни, които са почнали работи и са прекъснали следването си от университет. защото не са доволни.Мое мнение е че работодателите, не ги интересува къде си завършил, а знанията които имаш.МОЛЯ някой запознат с тези неща, почнал работа,студент или преводавател да изкажат мнение, защото всяка една информация е полезна за бъдещото ми решение.Благодаря.

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Дипломите издавани от университетите партньори на СофтУни признават ли се извън България както тези от ФМИ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.