Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

geiff avatar geiff 71 Точки

График на поправителни изпити от Fundamental Level прием Ноември 2015 и Дата за изпит за Advanced C#

Забелязах в графика на учебните зали, че през месец Март на 7 и  на 9 има поправки по ООП и КПК като пише Fundamentals Sep/Nov 2015. Това означава ли че тези дати за поправка са и за започналите нивото Fundamentals Ноември 2015 или за хорато, които започнахме Ноември ще има други дати след като минем всички изпити?  И друго което ми направи впечатление, че изпита по Advanced C# е на 28.02, а пък Advanced C# започва на 08.02. т. е. има само 20 дена. Дата за изпита по Advanced C# грешна ли е, защото по рано пък пишеше 06.03 за изпитна дата?

2
Въпроси за SoftUni
geiff avatar geiff 71 Точки

Дали би могло да се внесе малко повече яснота по въпроса за поправителната сесия за Fundamental, който започна Ноември 2015. 

3
zisov4eto avatar zisov4eto 19 Точки

И мен ме интересуват същите въпроси.

Малко повече информация няма да е излишна.

2
07/02/2016 21:33:14
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Здравейте, ще се опитам да разясня малко неяснотите по изпитите доколкото съм ги разбрал аз.

Ноемврийската група сега започвате Advanced C#, който ще свърши 28.02. Тогава ще имате изпит върху него, а хората от септември ще могат да се явят с вас като за тях ще е поправка/повишителен (септемврийската група може да решава и на Java ако иска да си повиши оценката по Java Fundamentals).

Следващите дати за изпити са общи:

  • OOP - 7 март 
  • HQC - 10 март
  • Advanced C# - 13 март ваша официална поправка (от септември хората също могат да се явят ако не са били на миналата или искат да си повишат 2те оценки по Java Fundamentals и Advanced C#).

И единствено остава вашият изпит по Java Fundamentals и поправката след това, които още мисля че не са определени като дати. Поправете ме ако някъде греша. :)

 

 

3
geiff avatar geiff 71 Точки

И аз така ги разбирам нещата, ама нали уж след като мине модула има поправки. И за това се чудех дали важат тези поправки и за нас от прием Ноември или ще има други след като ни свърши модула.

1
zisov4eto avatar zisov4eto 19 Точки

Надявам се да не си прав колега.

Няма да е коректно повреме на курс да имаме поправителна сесия. Така на някои хора могат да се съберът 4 изпита през месец Март без дори и ден, свободен за подготовка за конкретен изпит от поправителната сесия.

И без друго от началото ноемврийската група тръгнахме отзад напред. Сега и това остава...

3
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Така е, прав си че не е правилно, но ми се струва, че така са го замислили, дано греша и да направят вашите поправки след като минете останалите курсове.

Ще е добре ако някой от екипа се включи тук и даде малко информация.

3
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

Здравей, аз съм от групата, която започна ноември и се явих на 28.02 на Advanced C#, искам да отида и на 13-ти, но изпитът не ми излиза в падащото меню за заплащане и не знам как да процедирам.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Понякога се случва това да пропускат да пуснат на всички групи плащането за поправка. Можеш да се свържеш с Алекс или направо на място да й кажеш и ще ти приеме плащането. Не мисля че ще има проблем. А ако не, според мен близките дни ще пуснат и менюто за заплащане на този изпит. 

1
29/02/2016 13:26:27
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

Благодаря много, записах се.

Искам да попитам още нещо, малко странично, съжалявам, ако вече е обсъждано, но не можах да намеря отговор.

Взима се оценката от последната поправка или най-високата оценка до момента?

Благодаря предварително!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.