Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

[Java Web Development] Относно срокове за домашни

Здравейте на всички,

 

Бих искал да попитам ръководителите и лектора на курса възможно ли е крайния срок на домашните да зависи от момента на успешно качване на клипчето в youtube, а не от датата на лекцията? Мисълта ми е, че вие го качвате евентуално на следващия ден и самото клипче като е около 2-3 часа и за онлайн участниците всъщност заминават приблизително 2 дена, защото допускам, че повечето онлайн участници са работещи/студенти/ученици, т.е. са заети. :)

 

Това по-скоро като молба за последващите лекции, 1-вото домашно е лесничко и времето ще стигне, но предполагам следващите лекции трудността ще се вдига лека-полека.

 

Аз също съм онлайн участник, но много бих искал да участвам в теста и представяне на проект. :) 

 

За датата на теста и презентацията също имам въпрос, но в друг пост за тях.

 

Благодаря предварително!

Тагове:
1
Java Web Development 01/02/2016 11:38:55
asata avatar asata 8 Точки

Все повече започвам да подкрепям тази идея!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.