Loading...
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

[Java Web Development] Fail на качване на домашно

Здравейте отново, пак съм аз от 16-ти апартамент...,

Около 4 минутки преди крайния срок се опитах да си кача домашното, както направих и с предходните две (при които нямах такъв проблем...), и ми се появи това: 

Лошото е, че направих Alt + Prt Scr, вместо само Prt Scr и часовника не ми се вижда... Както и да е де часът на събмитване беше към 23:56ч. и бих искал ако е възможно да си кача домашното, защото смятам, че съм спазил срокът, макар и в последните няколко минути.

Тагове:
2
Java Web Development
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Откакто се помня часовникът на сървъра винаги е бил напред. Имаше един момент когато пак беше с около 5мин напред, но в повечето случаи е 1-2мин. Все още недоумявам колко точно пък трябва да е сложно да имаш синхронизиран часовник на сървър с интернет. И остави другото, ама това е ебаси и неточният часовник, така да играе времето, все едно всяка седмица някой го бъзика.

0
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Абе майната му, айде... Случило се, другия път половин час преди края ще събмитвам. :) Въпроса е, че не е сериозно и че ако ще има такава разлика - то трябва хората да имат информация за нея за да я имат в предвид.

Не върви сега да хейтваме, ама нека поне да се отстрани този проблем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.