Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetoslavpopov avatar svetoslavpopov 20 Точки

Записването за изпитите вече е пуснато

Здравейте, колеги.

Записването за изпита вече е пуснато в системата на Softuni. Избирайте група и ще се видим на изпита. Успех на всички на изпита и след това в университета за напред. :)

Тагове:
1
Общи приказки
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Някой модератор ще се включи ли, защото 4 човека вече писахме, че не можем да се запишем.

От линка, който kiko144 дава, ми излиза грешка в червено "Не сте записани за този курс."? А в същото време ми казва, че съм "успешно кандидатствал".

0
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Log out --> Log in и ще видиш оранжев банер за записване в профила си без да е необходимо да ти дават линкове.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Какъв е проблема, защо не можеш да се запишеш? Сигурен ли си че си кандидатствал ? 

0
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Сторих го 4-5 пъти. 

0
ayatanasov avatar ayatanasov 5 Точки

И на мен ми дава същия червен надпис, а ми изписва, че съм успешно кандидаствал. Relog не помага.

0
svetoslavpopov avatar svetoslavpopov 20 Точки

Това е нещо като бъг (предполагам), защото и на мен ми излизаше съобщение, че не съм се записал, но като пробвах няколко пъти и ми даде да избирам дата.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ако си кандидатствал след 26 март, 14ч, е нормално да не можеш да се запишеш за изпит. Все още не са разгледани документите ти и съответно одобрени. Когато това стане, ще получиш мейл и ще можеш да се запишеш за изпит.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.