Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

Вярвате ли в Illuminati? SoftUni част от Illuminati?

Здравейте!

Може би ще ви се стори смешен въпрос, на мен самия също би ми се сторил смешен допреди няколко минути, но сега ще ви покажа един факт, който ще преобърне живота ви.

Гледам си аз онлайн лекцията на Наков за Cloud Technologies And Platforms и всичко си върви окей, стигам до момента в който Наков ни показва неговият чат клиент, който е deploy-нат в Google Apps Cloud-а. Оттам насетне вече нищо няма да е същото! Защо?

  • На 2:01:08 можем да видим как Наков си пише някакви random съобщения, за да си изпробва чата. Всичко окей.
  • На 2:06:50 Наков започва да ни въвежда в кода на чата му, сървиси, клиент и прочие. И дотук всичко си е намясто и вече сигурно си мислите защо подяволите ви занимавам с подобни глупости а не съм на даскало да се мъча да си изкарам средното. Имайте търпение!
  • На 2:10:08 Наков е свършил с развеждането из кода му и решава, че ще продължи напред със следващата част на лекцията (подчертавам, че до този момент той не се е върнал към браузъра си нито веднъж, и сами може да се уверите, но ви спестявам 10 минути между момента на писането на съобщения в браузъра от Наков до този). Преди да го направи обаче решава за няма и секунда да превключи към браузъра си, където ВИ ОЧАКВА НЕОЧАКВАНОТО!!1!!1 ВГЛЕДАЙТЕ СЕ ВНИМАТЕЛНО В ЧАТА ОЩЕ ВЕДНЪЖ И МОЛЯ ДРЪЖТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ОЧИТЕ СИ ДА НЕ ИЗКОЧАТ!!!1!!1

Ilomenatite potvardeni! Slo4aenost?!?11/? NE MISLA!!1!

Какво смятате искат да ни кажат Те и за какво ли ни предупреждават??? Смятате ли, че господин Наков е част от иломенатската общност и дали всъщност Софтуерният Университет не е едно място, в което просто искат да ни направят иломенатски зомбита.. #ISKAMEOTGOWORI

Тагове:
21
Общи приказки 17/04/2015 11:30:04
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Софтуни да вдига нивото още повече...........незабавно :). Като не е достатъчно интензивно и се получават недоразумения от 33-та степен :)Половината свободни зидари тръгнали да стават програмисти.........на кво прЕлича тФа :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.