Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

Вярвате ли в Illuminati? SoftUni част от Illuminati?

Здравейте!

Може би ще ви се стори смешен въпрос, на мен самия също би ми се сторил смешен допреди няколко минути, но сега ще ви покажа един факт, който ще преобърне живота ви.

Гледам си аз онлайн лекцията на Наков за Cloud Technologies And Platforms и всичко си върви окей, стигам до момента в който Наков ни показва неговият чат клиент, който е deploy-нат в Google Apps Cloud-а. Оттам насетне вече нищо няма да е същото! Защо?

  • На 2:01:08 можем да видим как Наков си пише някакви random съобщения, за да си изпробва чата. Всичко окей.
  • На 2:06:50 Наков започва да ни въвежда в кода на чата му, сървиси, клиент и прочие. И дотук всичко си е намясто и вече сигурно си мислите защо подяволите ви занимавам с подобни глупости а не съм на даскало да се мъча да си изкарам средното. Имайте търпение!
  • На 2:10:08 Наков е свършил с развеждането из кода му и решава, че ще продължи напред със следващата част на лекцията (подчертавам, че до този момент той не се е върнал към браузъра си нито веднъж, и сами може да се уверите, но ви спестявам 10 минути между момента на писането на съобщения в браузъра от Наков до този). Преди да го направи обаче решава за няма и секунда да превключи към браузъра си, където ВИ ОЧАКВА НЕОЧАКВАНОТО!!1!!1 ВГЛЕДАЙТЕ СЕ ВНИМАТЕЛНО В ЧАТА ОЩЕ ВЕДНЪЖ И МОЛЯ ДРЪЖТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ОЧИТЕ СИ ДА НЕ ИЗКОЧАТ!!!1!!1

Ilomenatite potvardeni! Slo4aenost?!?11/? NE MISLA!!1!

Какво смятате искат да ни кажат Те и за какво ли ни предупреждават??? Смятате ли, че господин Наков е част от иломенатската общност и дали всъщност Софтуерният Университет не е едно място, в което просто искат да ни направят иломенатски зомбита.. #ISKAMEOTGOWORI

Тагове:
21
Общи приказки 17/04/2015 11:30:04
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Младежи, недейте така публично, ще ме изключат от ложата и ще трябва да си я направя после сам, а няма време...

33
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Има време... Ние вече сме задействали проекта за нова ложа... ЦЪК! Обаче, за да може да се осъществи, ще трябва ти и останалите да издържите входящия тест с поне една точка. Айде да видим ще можете ли? cool

6
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

ПОТЖАРДЕНО

5
zdravko7 avatar zdravko7 63 Точки

#NakovIliomenat

2
quickben avatar quickben 966 Точки

НАКОВ === Н К В === 3 СЪГЛАСНИ === СЛОЧАЕНОС НЕМ!СЛА

СОФТУНИ === 4 СЪГЛАСНИ - 3 ГЛАСНИ === 1 СЛОЧАЕНОС НЕМ!СЛА

3 НИВА === СЛОЧАЕНОС НЕМИСЛА!

PS - Ивчо кога ще ми обяснваш MVC :)

4
17/04/2015 13:12:15
ibakyrdjiev avatar ibakyrdjiev 172 Точки

EBASIMO I ZAGADKATA 4OEK!!1111!!

#PromenqmJevoti

5
Roumen avatar Roumen 127 Точки

Бързо бягай при Сноудън в Русия, че сега ще те подхванат и теб заради това whistleblower-ване. laughing

Иначе съвсем "сериозно" нали знаете какво е личното име на Наков.. Светлин идва от светлина.. аналогично на илюминати, което идва от Illumination (an observable property and effect of light), или не толкова буквално enlightenment (просвещение). Виждате ли връзката Светлин, светлина, лайт, илюминейшън, илюминати? cool

2
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

За е тоя триагалник от бокви "Ф" ли говориш ?!?!?

 

9
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Ай наздраве на всички.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Значи с тази тема разбрах, че ако Наков е илюминат и ни бута знанието в ръцете, и стимулира образователната система в тази сфера, значи всеки уважаващ, себе си човек би искал да бъде илюминат, включително и аз. Ако се дефинират "илюминатите" като общество на интелигентните хора, силно се надявам да има място и за мене. 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не се притеснявай, няма такава опасност :D

4
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

За кое няма опасност? Наков да е илюминат или аз да стана илюминат? :D

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Внимавайте, нови хинтове от обществото на ельоминадите се появяват. Немисла че е слочаенос !?!?!

6
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.