Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

[Exam] Advanced JS - 21 Февруари 2016 Оценки

Здравейте,

Мисля, че е време да се отвори отделна тема за това. В профила си видях, че се е появил следващият курс, преди малко получих покана за записване на изпит за Javascript Applications, а оценките все още не са изленали... И което е по-лошото от екипа не ни предоставят никаква информация какво се случва. Ще се радвам(а предполагам и другите колеги) ако поне ни уведомите колко време ще е забавянето и ако ви е на сърце да кажете, защо така се получи.

 

Тагове:
8
JavaScript Advanced
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Критериите за оценяване спаднаха и затова максималната оценка е 80 точки за напревен целият изпит (без бонусната задача или допълнителни бонуси). Тоест за оценяването се счита 80 точки за максимален резултат (може да имате повече, ако сте направили бонусни задачи).

4
Alexk avatar Alexk 26 Точки

А колко е минимума за взимане на изпита? 

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

48 от 80 (60%)

2
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Значи за всеки изпит са различни критериите. От какво се определят? 60% не е ли много за вземане на изпита?

0
boyanst avatar boyanst 29 Точки

Здравейте, примен не се появи сертификата макар, че имам оценка по-висока от 5.00. Дали това е при всички проблем? На предни изпити се е появявал сертификата веднага.

1
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Вчера ми излезе оценката от изпита, но не виждам сертификат в секцията "Сертификати". Още не е готов или за този изпит не получаваме сертификат?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.