Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

В момета го мъча, кажи докъде си..

 

Сори, че ще ти използвам темата, но може и на теб да е полезно: аз зациклих на филтъра и по-точно, немога да направя заявка към kinvey, която да ми връща всички по зададени критерии - по-голям или равен и по-малък или равен.. Искам да изтегля всички с цена > 1000 и < 5000, обаче примера в kinvey за ?query={"age":{"$gte": 31}} нещо не ми сработва.. 

 

Някой да го е правил това успешно?

1
19/03/2016 17:07:50
ivelina_popova avatar ivelina_popova 37 Точки

Не питай, още estate не мога да add-на...

0
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

Дай някакъв код...

0
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

estate.Model -> заявката която правиш е към кофти url.

В коструктора си го остави baseUrl и променяй колекцията в метода после..  там ти е малко мазеляк.. в addEstate викаш this.serviceUrl което изобщо го няма..

1
19/03/2016 17:51:30
ivelina_popova avatar ivelina_popova 37 Точки

Сега го разглеждам. Не трябва ли estate-ите да са привързани към друга колекция в Kinvey - "categories" и като напишеш в Add Estate html-a името на категорията, да вземеш от Kinvey (със query заявка) id-то на съответната категория (по зададеното име) и да добавиш estate-а със сътветната релация?

0
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

Направих го както ти каза, с KinveyRef и resolve обаче ми се счупи Edit-а, защото при edit не подавам данните за обекта.

Edit

Стана, като запазих kinveyRef-a в един атрибут на div и после го прикачам към заявката... голяма играчка. Това на изпит...

http://dox.bg/files/dw?a=f32f9697db

 

Успех утре..

 

0
19/03/2016 20:43:56
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.