Loading...
valiobar avatar valiobar 29 Точки

HQC поправка 10.03

Колеги някой има ли идея какво се случва с оценките от поправката по кпк .Евентуално когга да ги чакаме

Тагове:
5
C# OOP Advanced
Zakkgard avatar Zakkgard 39 Точки

Бяха ми казали началото на тази седмица. Предполагам днес / утре :)

0
IvelinaVasileva avatar IvelinaVasileva 20 Точки

Началото на седмицата май е много относително понятие... wink

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Да, зависи от седмицата :D Това с началото на седмицата май го уговорихме за ООП-то. А estimate за HQC нямахме, за сега това което знам от проверяващите е, че утре ще имаме резултати. Така, че ако не утре, то в петък ще качим и оценки на база резултатите.

3
IvelinaVasileva avatar IvelinaVasileva 20 Точки

Благодаря за информацията! Добре звучи. :) 

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Има качени резултати. Все още няма оценки.

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Как са ви точките :)

Аз честно казано не предполагах такава секира->76

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Променени ли са оценките или все още показва старите? При мен е много тънка границата затова питам вас дали някой е видял разлика.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Все още са старите

1
IvelinaVasileva avatar IvelinaVasileva 20 Точки

Оценките вече са факт. :) 

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Аз очаквах доста повече, имам само с 3 точки повече от предния изпит, а този е много много по-добре решен от миналият ми. Ще изчакаме оценките и ще видим. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.