Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Gratsiela avatar Gratsiela 4 Точки

Екипен проект с Java

В екипния проект има ли значение на каква програма де пише? Щом е игра и не на всеки е по възможностите да я направи имат ли шанс тепърва навлизащите в тоя сектор да се справят?

Незнам дали да се записвам или не. Съвети...please

Тагове:
0
Java Advanced
baxlash avatar baxlash 31 Точки

Аз бих те посъветвал да се запишеш. От това можеш един ствено да спечелиш бонус точки. А и ще научиш доста неща и щесе запоснаешс нови хора. Задачките не са неверочтно сложни. Дори бих казал, че са доста тривиални и има доста информция в Интернет, как могат да се направят.

Така че давай смело и се записвай! wink Никой не очаква от теб да направиш програмата перфектно.

0
Chobi avatar Chobi 20 Точки

Искам и аз да попитам, трябва ли предварително да се уведоми Журето какво ще разработваме или на защитата го запознаваме с проекта.

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Единственното което трябва да е, е да бъде игра, как и на какво си го писал няма значение, запознаваш ги с проекта по време на представянето.

1
Dochko avatar Dochko 3 Точки

Здравейте,

Има ли някакви изискваня, до каква степен да е развита играта. Питам, защото ако решим да напишем игра с някакво човече, вероятно ще напишем 2-3 неща, които то да може да изпълнява(изключвам вървенето в различни подоки и скачането). Но това дали ще се приеме за завършен проект или ще ти кажат " Много малко коляги, нищо не сте направили."?

 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Не е задължително да бъде завършен и 100% функционален, едва ли не представяш каквото ди направил и не няма да ти се карат, ако не е готова напълно.

0
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Съгласен съм с мнението на колегата @alex1966, имай предвид, че този проект носи бонус точки - т.е. не е задължителен, нито има основна тежест, да не говорим за факта, че голяма част от хората започват идват от Basic-s. Не се притеснявай - хората, които са ме оценявали досега или са били хора, които са били на моето място - и те на този етап са правили проекти и т.н., или са лектори, които горе-долу виждат какво е общото ниво. С две думи - не се притеснявай, направи добро представяне на играта и си вземи бонус точките :) !

Поздрави! 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.