Loading...
lianagalabova avatar lianagalabova 41 Точки
Best Answer

за тази седмица до 27 - с удължен срок е домашното по Ексел, защото урокът продължи два пъти - и на 21; на 28 ще вземем презентациите със закъснение от един урок и предполагам, че тогава ще имаме домашно за 3 април; смятам да си го направя предварително, но има нещо за секции, което ще добавя по-късно, защото не го знам тъй като не съм прегледала файловете с упражненията - още не се вижда до кога трябва да се предаде;

за домашното по Ексел - при записването в ПДФ трябва да се внимава и от опшънс да се укаже да се виждат всички страници на уъркбука - също така и да се внимава ако границите им излизат настрани - да се обърне формата на страницата настрани - при мен не иска да се запише или му трябва много време - ще опитам да направя настрани всички страници - не само тази, която ми трябва - дано пък така да му е по-лесно

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.