Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mirmeleon avatar mirmeleon 34 Точки

[Java Fundamentals] - пропуски в програмата или аз бъркам нещо?

Здравейте колеги, В момента се опитвам да си натъпкам в главата различните структури от данни, които взехме и забелязах нещо: ние не сме имали лекция за създаване на обекти и класове. Погледнах програмата за следващите ни лекции и пак не виждам, да има предстояща лекция по темата. Аз съм от групата след C# Basics демек не сме ги минали и по C#. Та въпросът ми е сами ли да си ги четем от книгата или са набутани в някоя от предстоящите лекции, без да са обозначени?
2
Fundamentals Module
Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

В предишните инстанции на този курс има лекции за ООП в Java. Ето например - цък.
Препоръчвам за всеки курс да преглеждаш и материала от предишни инстанции, там има неща, които не са покрити от текущата и обратно. В една инстанция не може да се покрие всичко, но пък е добре, че има разлика с предишните и съответно със следващите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.