Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

massbless avatar massbless 5 Точки

Programming Basics март 2016 - приемен изпит

Здравейте!

На 26-ти март имах възможност за кратко да присъствам на първата лекция от курса Programming Basics и там беше обяснено, че на 24-ти април ще се състои междинен изпит, целящ да провери колко добре усвояваме материала, а реалният приемен изпит ще се състои около месец след тази дата (не беше уточнено дали ще е в края на май или началото на юни).

Сега виждам съобщение във форума (и като e-mail), че на 24-ти април ще се състои приеменият изпит. Някой може ли разясни:

      1) един или два ще бъдат изпитите

      2) ако изпитите са два, и за двата ли ще се заплаща и дали междинният влиза по някакъв начин в крайната оценка

Благодаря предварително!

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 28/03/2016 15:49:53
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

И аз съм се записал на Basics - март(онлайн), до колкото виждам преди изпита ще има подготовка за междинен изпит, т.е. това май ще бъде междинен изпит, надявам се всички записани на този курс да получим по един мейл свързан с това възможно най-скоро, че започвам да се притеснявам. Аз си платих за този изпит вече и сега не разбирам, ако е междинен какво следва... laugh
Предполагам, че нещата са в процес на разясняване и ще стане ясно скоро.

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Ако си онлайн не трябва да ходиш на междинния изпит. Само трябва да се явиш на крайния приемен изпит който е след около месец след междинният.

 

P.S. Ти си платил само за крайния изпит. Междинния изпит е безплатен.

-1
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Въпроса е, че аз не знам дали това сега на 24.04 ще е приемен или междинен изпит, предполагам, че доста хора си задават същия въпрос в момента.

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Ако видиш курсовете през Февруари и Януари, всички завършват на 24-04-2016. Според мен нещо не е както трябва. Може би още настройват системата.

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Здравейте ! Видеото от 27-ми Март, започва с уточнение относно промените. Моля, да го изгледате и ако отново имате въпроси, да ги зададете. Както казва Иван, изпитът на 24-ти Април е вашия приемен изпит !

Той ще бъде във формата на междинен, това обаче, не означава, че е такъв ! В случай, че решите изпита над 50 %, означава, че сте го положили успешно и следва да запишете ориентационен модул. Има възможност, да не запишете веднага ориентационния модул, но не се гарантира, кога отново ще има такъв !

Eто и линк към видеото  :

https://softuni.bg/trainings/resources/video/8295/video-27-march-2016-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2-programming-basics-march-2016

Поздрави, Станислав !

3
30/03/2016 22:46:51
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Ако правилно разбирам, нашият изпит ще е различен от този на хората записали януари и февруари така ли ? Защото поради съвпаденията в датите, аз останах с впечатление, че ще трябва да правим изпит, който включва методи, класове, масиви, матрици и т.н. laugh

0
31/03/2016 00:38:45
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

На 24-ти Април, групите от Януари и Февруари, ще имат изпит по Programming Basics. Групата от Март месец ще има изпит по Coding101. Формата му е абсолютно идентичен с изпита от 26-ти Март. Ето и линк към него : https://judge.softuni.bg/Contests/179/Coding-101-Exam-26-March-2016

Надявам се, че с това отговарям на въпросите, какъв ще бъде изпита ! Ако все още имате неясноти, първо изгледайте това видео : https://softuni.bg/trainings/resources/video/8295/video-27-march-2016-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2-programming-basics-march-2016

Aко след това, отново имате въпроси, питайте, но смятам, че видеото е достатъчно изчерпателно. Също така, може да се обръщате към front office-а на СофтУни.

Телефон:
+359 899 55 55 92

Имейл:
info@softuni.bg

Поздрави, Станислав !

1
31/03/2016 20:55:57
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Благодаря за адекватния и изчерпателен отговор. wink

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.