Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Мен пък не ме влече особено тази идея. Аз съм човек, който обича култура и събития, да има концерти, театър, кино и изложби, да има динамика... и определено не ме устройват селски читалища и самодейци :Д В момента живея в малък град и си ми е много готино, особено времето като е хубаво - за 10 минути стигам до гората и мога да си кодя, чакайки залеза и слушайки птичките ^^  Ако някой ден стана freelancer, е много вероятно да се върна тук. Но дори и така, преместването в по-голям град е неизбежно и приемам с радост тази възможност. А тук е обратното. Не, мерси. Токио ме влече повече, хаха :D

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Човек не може да усети липсата на това което притежава - логично нали. Няма да говорим кое е по здравословно чисто физически а и психически. Благородно ти завиждам и като съвет го приеми: ако имаш възможност не прави тази стъпка "...преместването в по-голям град е неизбежно и приемам с радост тази възможност". Може би в Токио за това средната възраст на живота е толкова ниска ;)

0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Юлия има още много неща да учиш за живота tongue-out

Ако имах възможност бих живял извън големията град - да кажем до 50 км и тогава няма да има разлика да ли живееш в големият град и малкото село по отношение култура и т.н. Винаги съм казвал , че ако мога не бих сменил малкият град/село за големият.

Много си мислят като теб , но като се озоват в някоя фирма в големият град и се окаже , че работното време не е 8 часа(както пише в трудовият договор), между 8 и 12 часа и нямаш никакво време за култура и приятели осъзнаваш какво си загубил.Замисли се сериозно над това.

По-добре да работя 8 часа да имам време за всичко отколкото 8-12 часа.И в крайна сметка да се почустваш като в трудов лагар.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

  iliev72, не ме познаваш, за да ми говориш за уроците от живота :) Не познаваш духът и волята ми и не може да определяш какво осъзнавам и какво не. Както споменах - по-скоро ще работя като freelancer, отколкото ще позволя да се превърна в офисен робот, колкото и да си харесвам работата!

Компютърът не е единственият прозорец към света. Какво време ще имаш ако трябва да пътуваш 50км за интересуващо те събитие?

0
12/10/2014 21:42:33
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Точно толкова ще пътуваш колкото и от кв. в голям град до който транспорта е кофти организиран.

Даже може да се окаже , че да пътуваш 50км извън града за да стигнеш до събитие е по-бързо отколкото в самият град.

Превръщането в офисен робот не става от веднъж , а леко и бавно с години и като го осъзнаеш вече е късно и ако си имал неблагоразумието да си теглил и някой заем няма как да го промениш дори да искаш.

Живота е интересно нещо.Както се пее в една песен на Plavi Orkestr - точно когато си се отчаял той намира начин да ти помогне , точно когато си решил , че си постингал всичко той ти взима от постигнатото.Точно това наричат slatke čari :) Така се казва и песента ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.