Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Gratsiela avatar Gratsiela 4 Точки

Кандидатствай за университет-партньор???????

Здравейте, беше ми казано че ще има презентация на университетите партньори по време на някоя от лекциите или че поне ще ни информират за кога и къде ще се проведе тази презентация. 

Може ли повече информация да знам дали да разчитам на тия партньори или да си търся друг университет. В профила даже излезе графата за избор кандидатсвай за университет парньор но като нямаме информация за това как да кандидатствам.

Благодаря.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Като за начало влез през сайта на Софтуни в уни. партньорите и виж кои от 3те те устройват, отдолу има телефон и имейл, свържи се, разпитай по-подробно и разгледай сайтовете им и ако си избереш се запиши. Какво означава "Да разчитам ли на тия партньори", първо те не питат всеки един от нас искаш ли или не искаш, ако ТИ искаш ТИ се свързваш с тях. Винаги има как да си набавиш информацията и тези неща по-горе които написах са един от начините. 

0
03/04/2016 21:09:40
Gratsiela avatar Gratsiela 4 Точки

Питах момичетата от рецепцията и ми казаха че ще направят презентаци на вузовете. Аз съм де надочила към един но това което гледах преди време беше за 2014-2015 год а на мен ми трябва за тази. Исками се и да разбера какво ще се признава сега след като се сменя програмата и става на СофтУни 3.0... смятам че щом са правили такава презентация преди год за вузовете няма да е лошо да се направи и сега и да ни се обясни малко от СофтУни....или греша

2
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Ключовите въпроси са кои изпити от Софтуни на кои изпити от програмата на съответната специалност на ВУЗ-а отговарят и съответно колко кредита ще бъдат признати след задължителната програма на Софтуни. От това зависи крайната цена на дипломата, която ще придобием от ВУЗ-а партньор. Допреди месец тези неща не бяха още уточнени, въпреки, че някои от нас вече са вложили една сума за такси и изпити към партньора и започват да се явяват на изпити и имаше ОГРОМНИ разминавания между предоставената информация и реалността. Много се надявам вече да има някаква конкретна, точна и актуална информация!

2
04/04/2016 14:34:51
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Привет,

аз съм студентка в университет - партньор, и мога да споделя, че на нас представянето ни го правиха непосредствено преди самото кандидатстване/записване за ВУЗ-овете, което е само септември месец. В профила тогава ти излиза опцията за кандидатстване за университет - партньор.

1
Gratsiela avatar Gratsiela 4 Точки

На мен вече ми излиза за кандидатсване но нямам достатъчно информация за да знам дали да се записвам или не

0
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Ами както ти казаха, питай направо хората в контакти :) Специално във ВСУ мога да кажа , че са отзивчиви, ама се обади по телефона - не знам ти към кой си се насочила. Имаш време до септември така или иначе. Май само МТМ колежа записваха по-често от веднъж годишно, ама може и да те подведа

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.