Loading...
Quisutdeus avatar Quisutdeus 2 Точки

Върху кой материал ще е приемния изпит след новата програма.

Тъй като не получавам точна и конкретна информация нито от колеги нито от лектори реших да се пробвам да разбера във форума върху кой материал в крайна сметка ще е приемния изпит. Знам само, че на 24 април ще има 2 изпита - междинен изпит за групата от март (coding 101) и  programming for beginners изпит, сиреч от методи насетне .... матрици, обекти, класове..

На лекцията от 03 април 2016, с лектор Здравко Ботушанов ни беше съобщено, че тези които са жзели междинния изпит са приети в Софтуни, при което аз щастлив звъня на телефона за контакт и момичето ми казва съвсем други неща??!!, а именно изпита на 24 април бил задължителен и че не е вярно, че като съм взел междинния съм приет.

Та молбата ми е някой ако е разбрал кой изпит е задължителен, респективно е за прием в Софтуни да сподели.

Още по основния въпрос е: Ако в Софтуни се влиза с programming for beginners, а не coding 101, защо само в judje има задачи, а няма упражнения, които да се решават на лекциите както в coding  101. Нещо яко куза на тази част от курса защотот с часове обясняват какво са матрици, листове методи, обекти и решават някви прости елементарни проблемчета, а на изпита жална ти майка - задачи в пъти по сложни и необяснявани на лекциите. Самия материал не може да се усвои с едно мижаво упражнение преди изпита.

p.s.  Не е нормално според мен да има такава дезинформация.

Тагове:
1
Programming Basics
Quisutdeus avatar Quisutdeus 2 Точки

Благодаря за отговорите. Имам нов въпрос.

 

Ако се явя на programming for beginners, бил съм на междинен изпит на coding 101 и съм го взел с 400 точки (4 решени задачи) и не изкарам минимума от 250 точки, ще вляза ли с 400 те точки от междинния изпит или не?????

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Ще влезеш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.