Loading...
mjechev avatar mjechev -3 Точки

Изпитът на 24.04 и след това ?

Накратко: Имам 500/600 на междинния и сега ще се явявам на крайния, който е на 24 април. Ако изкарам над 250 какво следва, ако изкарам под 250, какво следва ? Кога трябва да се заплати такса за модулите при преминаване и т.н ?

Тагове:
-3
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Ако изкараш над 250 точки, имаш право на избор ( от по високата оценка от двата изпита) и влизаш в Tech Module. Ако изкараш под 250, ще се явяваш на поправка на Programming basics

0
19/04/2016 15:19:32
mjechev avatar mjechev -3 Точки

Доколкото разбрах първия изпит от tech module отново е, като този от 24 април ?

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Здравей, Tech Module-a няма изпити за всеки отделен курс от него. 

За всеки курс ще има само екипен проект, а изпитът ще е един в края на целия 4 месечен модул и ще е върху технологията, която най-много ти допада (по избор).

0
mjechev avatar mjechev -3 Точки

Ясно... видях че след това са 6 модула .. всеки ли се заплаща поотделно ... ? 

 

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

https://softuni.bg/plans Там пише колко на модул трябва да платиш. Сумата зависи от какъв вид обучение избереш.

EDIT: grammar

0
19/04/2016 15:41:47
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

@Thenis - Само лека поправка -> ОбУчение :)

@mjechev - Да, всеки модул от няколко курса се заплаща според линка, който колегата е дал, като не всички модули от дадена специалност са задължителни за да започнеш работа. Разгледай подробно учебния план. Описано е доста добре.

0
mjechev avatar mjechev -3 Точки

Много Благодаря за бързите отговори !  И последно ..а ко сега изкарам по-малко от 250 или колкото и да е и не съм доволен от резултата си, кога мога да мина "поправка" ?

 

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Доколкото съм запознат в Tech Module, пак ще се учи Fundamentals(Programming Basics) за няколко седмици и има изпит пак и ако не си харесваш оценката от 24, може да се явиш на него(той ти е платен влиза в цената на Tech Module).

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.