Loading...
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Не е важно, колко точки имаш, важно е колко от тях си заслужил, ако искате да са ви важни оценките идете в ТУ или ФМИ ;)

0
absinthe avatar absinthe 5 Точки

ами за мен са важни ако съм изкарал 250/500 значи не съм разбрал всичко. Ако сам съм изкарал 500 значи съм усвоил знанията.

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Но ако беше преписал, за останалите 250, щеше ли да мислиш, че си усвоил знанията, ти точките щеше да ги имаш. ;)

0
absinthe avatar absinthe 5 Точки

Хора вие сериозно ли? не съм тук за да се заяждам, преписвам или пускам плоски намеци просто изразих мнение sorry ако съм обидил някой. Лека вечер ви желая :)

0
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Това дали си преписал или не си твой проблем. Ти ходиш на уни да научиш нещо. Чрез точките показваш знания и чрез тези знания продъжаваш напред. Тези които мислят че могат да измамът системата като преписват няма да стигнат на далеч.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.