Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Tech Module - лекции

Здравейте, искам да попитам нещо за програмата на модула. В сряда и петък има дадени някакви упражнения, които са следобед, а аз както и други хора мисля са на работа. Какво представляват тези упражнения, могат ли да се пропускат и т.н. Също да попитам за стипендия - резултатът от над 585 точки важи ли и за хора, които са били онлайн форма. Мерси предварително, ако някой знае.

Тагове:
0
Programming Basics
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Стипендии има само за присъствени студенти с топ резултати и ангажимент да помагат на новобранците като ментори или да подпомагат учебния процес.

3
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Завършилите предходно ниво (Fundamentals September 2015) с отлични резултати ще получат ли стипендия за следващия модул, който си изберат? 

И ако да кога можем да очакваме информация понеже не остава много до крайния срок за плащане.

1
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Това правило още ли е в сила? Аз съм онлайн форма на обучение, но получих е-мейл за кандидатстване за стипендия.

0
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Кандидатстваш за стипендия и ако те одобрят, си в присъствена форма, а ако не те одобрят, можеш да си избереш да запишеш присъствено или онлайн. Няма значение, че до този момент си бил онлайн wink

2
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Благодаря за уточнението.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.