Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarinaShortyMarinova avatar MarinaShortyMarinova 12 Точки

Присъствена форма или онлайн форма?

Здравейте, приеха ме в Tech module, но все още се чудя дали да запиша присъствена или онлайн форма? Някой може ли да ми разясни какви са разликите между двете форми (освен очевадната разлика), както и лично мнение коя форма е по-добрата? Живея във Варна и предпочитам лятото да остана тук, но имам възможност да остана и в София, та все още не знам какво да правя, затова си правя списък с плюсове и минуси на двете форми. Отворена съм към всякакви съвети! :) 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

Здравей,

Според мен присъствената форма е много по-полезна от обучението онлайн. Лично за мен средата е много важен фактор за начина, по който възприемам материала. На лекциите съм много по-коцентрирана и усвоявам нещата много по-лесно. Освен това винаги има някой, който да помогне, когато зацикля - ментори, асистенти, лектори, колеги.

За подготовка от видеата се изисква много по-голяма дисциплина и се възхищавам на колегите, които успяват да си я наложат. Ако си достатъчно дисциплинирана, можеш да се подготвиш добре и с онлайн обучение. Така няма да се налага да прекарваш лятото си в София, а през септември ще можеш да продължиш с присъственото обучение. Освен това ще си спестиш доста разходи покрай квартири, пътувания, а и таксата за обучението ти ще бъде по-ниска.

В крайна сметка няма универсална формула. Важното е да разбереш кое работи по-добре при теб.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.