Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

spasy_1989 avatar spasy_1989 1 Точки

Сертификат за Programming Basics

Здравейте,

не ми стана ясно дали ще се издават сертификати зазавършващите Programming Basics ( с успех над 5 естествено). И ако отговора е да, кога се очаква това, за завършилите сега на 23.04.16?

Благодаря предварително! 

Тагове:
1
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Аз все още нямам, питах и другите колеги с който поддържаме връзка и при тях ги няма, а сме с оценки над 5. Интересно защо при някой ги има, а при други не.

0
xsyokey avatar xsyokey 2 Точки

И при мен все още няма и.. чакам. Май само това можем да направим

1
04/05/2016 19:42:26
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Да ще чакаме, интересното е че някой вече имат в профилите, а ние нямаме!

0
04/05/2016 19:47:04
xsyokey avatar xsyokey 2 Точки

Предполагам се правят ръчно и не сме дошли на опашката, до колкото си спомням бях класиран на трицифрено място.

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Има ли още като мен, колеги без сертификати. Защото като гледам повечето имат. Ако съм само аз да пиша на Софтуни, може да е станала някаква грешка.

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Добре де аз съм получил сетрификат ама за Programming Basic или Coding 101 защото на темите от Coding 101 имам 0 часове а на часта от Programming Basic матрици листове и другите имам часове?

Може ли някой да обясни?

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Аз сега получих.

Колега на него трябва да си пише за какво е. На моя пише - Programming Basics - January 2016.

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Ok моя грешка.Чудя се на изпита от Тех модула който също се води Programming Basic ако пак изкарам достатъчно голям резултат за сертификат пак ли ще пише Programming Basic? 

Няма ли да има дублиране ?

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

И аз имам написани нулеви часове, което не е редно да е така. Ако се водят дадените теми от coding 101 с нулеви часове, то тогава да не ги изписват изобщо в сертификата

0
05/05/2016 19:36:12
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

@TeodorDimitrov89 Изпита в Tech Module-a се води Programming Fundametals и така няма да се получи дублиране. :)

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

vgenikolov Ок ами няма ли да има дублиране в имената на лекциите гледам нещата който са сложени в Тех Модула като лекции са същите като в Programming Basic с малки изключения и това че има и упражнения и ако пишат пак тези часове не че знам за какво са няма ли да се покрият с вече издадения сертификат?

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Ще разберем, като почнем Tech Module. За сега това са само нашите предположения. Никъде не е написано колко сертификата има и за кой изпити са, няма такава информация все още в сайта, всичко прегледах и не можах да намеря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.