Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

График - Programming Fundamentals от Tech-Module

Здравейте,

Сега отварям графика за предстоящия Tech-Module и виждам, че упражненията са или от 10:00 - 14:00 или от 14:00 - 18:00.  А тези от нас които са за записали присъствена форма, но ходят на работа и преди 18:00 е невъжможно да присъстват на упражненията какво правят? Дали ще им се пишат някакви отсъствия (изобщо ще се следи ли за присъствие) и съответно дали ще се качват видеа от упражнението. Или да разбирам,  че в този период всеки който има проблем с определена задача или тема, може да търси помощ?  Частта с упражненията  така и не ми стана ясна, дори и след като изгледах отново видеото с представянето на новата програма.

Мерси предварително за отговора

 

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Има някакво разминаване на информацията в сайта и в екселския файл с разпределението. До колкото знам аз, упражнения ще има от 10 до 14 и от 14 до 18.

В страницата на курса:

Git, GitHub and Debugging - Exercises

Дата: 18 май

Час: група 1 - от 14:00 до 18:00

        група 2 - от 18:00 до 22:00

 

В таблицата с разпределението:

Git, GitHub and Debugging - Exercises   Team   18.май   Wednesday   14:00-18:00    23.май   Team 10:00-14:00

 

Присъствията обикновено носят някакъв минимален бонус, който не е от голямо значение за крайната оценка ако се справяш добре с нещата. Упражненията може да си ги правиш вкъщи, ако нямаш възможност да присъстваш. Вярвам, че ще качват материали за тях. А лекции има група от 18 часа. 

1
10/05/2016 17:36:09
paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

Мерси Габи за отговора.

Аз съшо видях, че на сайта пише че упражненита са от 18:00 до 22:00, но реших че по-релевантен е екселския файл. По залите също не мога да се ориентирам, след като в графика на залите за нито една нито една не видах курса да е споменат.

Относно лекциите, поне за тях е 100% сигурно че ще има група от 18:00 до 22:00 :)

 

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

За упражненията бяха ми казали, че ще са през деня и може би грешката е в страницата на курса. 

0
paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

Предполагам до дни ще се разбере, но много лошо ако вярно се окаже че упражнения има само през деня.

0
Tangrila avatar Tangrila 21 Точки

Би трябвало да сте получили имейл вече точно какъв ще е графика за упражненията. Ако нямате възможност да идвате на упражненията, можете да се събирате онлайн с други хора заедно да правите упражненията, обсъждате и помагате.(Наков ни го предложи днес като вариант)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.