Loading...
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

въпрос относно Advanced Java

Искам да попитам тези ,които сме решили да запишем Java и сме минали материала сега от последната инстанция на курса , ще трябва ли да преповторим в новия Advanced Java oт 16 май ?

т.е да се явим отново на изпит , да правим екипен проект , домашни и т.н? 

EDIT: 

Беше ми отговорено в email , който е доволен от оценката си няма нужда да го кара наново.

Тагове:
4
Java Advanced 10/05/2016 21:11:44
DenisDuev avatar DenisDuev 39 Точки

Хубаво де ама този Advanced Java, не е ли по различен от този дето карахме, поне по програма изглежда по-различно, и ако е различен ама със същото име какъв е смисъла?

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Ами това което аз виждам ,че е различно е че има лекция за стекове и опашки и за асинхронно програмиране , иначе другото ми се вижда същото , но просто самите лекции са разцепени по друг начин. Ако бъркам може някой да ме поправи.

1
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Материала до голяма степен се препокрива (освен двете лекции допълнителни теми които колегата спомена). 

Истината обаче е, че курса е предвдиден (уж) за хора минали през Tech модула, които не са карали Java Fundamentals по старата програма, а само са се запознали отгоре отгоре с езика. За нас които сме в някакво заварено положение би трябвало да ни признаят оценките от изпитите.

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Признаваме ви оценките, да. Все пак, ако сметнете, че нещо ви е убягнало от материала, по-добре да преминете отново през курса. Този път ще има много повече упражнения с много задачи и то такива със сложност близка до изпитната.

12
aleksshao avatar aleksshao 19 Точки

Браво!!!

0
galya.miteva avatar galya.miteva 28 Точки

За Advanced Java се признава оценката от изпита по Java Fundamentals, но ако не сме си взели изпита по Fundamentals и се явя сега на Advanced (на 19ти юни) , тази оценка ще се запише ли и за ниво Fundamentals или септември, когато е поправителната сесия ще трябва на ново да се явявам на изпит, за да имам и оценка по Java Fundamentals? 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Курсът е един и същ - не съществуват два отделни курса Java Fundamentals и Java Advanced. Просто е преименуван до последния. Ако не сте изкарали Java Fundamentals или не сте се представили добре, може да се явите на Java Advanced. Единствената разлика е, че изпитът вероятно ще е с по-висока сложност.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.