Loading...
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

 

Единственият начин да получиш оценка за изпит е да изпълниш заданието на конкретния изпит. Не задължаваме никого да присъства на лекции, да изпраща домашни или да участва в отборни проекти, единственото условие е да направи изпитното задание, така както ние сме го дефинирали.

Ако някой курс е с индивидуален проект, то трябва да предоставиш проект по дефинираното задание. Ако някой твой open-source проект го покрива на 100%, то покажи него. До колкото си спомням обаче курсът по Web Fundamentals не е един от тези курсове и изпитът е за време и на място, по задание което разбираш в деня на изпита.

 

Поздрави,

Иван

4
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Имам open source проекти, които покриват на повече от 100% материала, които се учи в този курс, но съдейки по отговора, това няма значение за вас.

-5
gigafloyd avatar gigafloyd 14 Точки

Ами колега, твоето е като да си карал 10 години без книжка, но в един момент да ти трябва за започване на работа например.

Записваш се за курсове, ходиш на кормуване. Когато идва време за листовки и практически изпит казваш на изпитващите - абе, аз съм карал 10 години, мога да ви покажа снимки и клипчета за доказателство. Дори нямам актове и не съм участвал в ПТП. Та може ли да не се явявам, а направо да ми издадете книжка. Уменията, които притежавам като шофьор, покриват на повече от 100% материала , който се учи при вас.

Това в кръга на шегата.

Та ако искаш тапия, трябва да се явяваш на изпитите. А ако искаш само знания, можеш да гледаш лекциите онлайн (тук и в тубата), да решаваш задачките и домашните и да не ходиш на изпитите.

5
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Не предоставям снимки и клипчета. Опитвам се да си спестя загуба на време по материал, по който вече съм минал.

-8
gigafloyd avatar gigafloyd 14 Точки

Снимките и клипчетата, образно казано са еквивалента на твоите проекти:

 - в случая на шофьора, те са като физическо доказателство, че наистина в продължение на 10 години е карал, независимо, че няма книжка. Все пак ако никой не го види, че кара, не може да защити твърдението си

 - докато при теб, самите проекти са доказателството, че си на ти с материята

2
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Ако ги имаш тези проекти, както ти написах и в другата тема, не би следвало да е проблем да отделиш 2 часа да си направиш изпита.

Тази работа с "имам едни проекти" е малко... Аз мога да отида да кажа направих ето това приложение на Java, признайте ми изпита за взет. Не става така. :)

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Не знаех, че изпитът се "прави". Очаквах по-интелигентни събеседници в този форум, но се оказа, че съм попаднал в детска градина.

-9
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Като знаеш материала отиваш директно на изпит и го доказваш. 6 часа (или по-малко, в зависимост от това колко бързо се справиш) чак такава загуба на време ли е? Евентуално ако пътуваш ще е един ден.

3
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Заяждаш се, което не знам колко по-интелигентен те прави.... Ще си запазя мнението, тук не е място за това. 

Става достатъчно ясно, че имам предвид да се явиш на изпит. Ако не си го разбрал - вече би трябвало да нямаш затруднения.

Гледай малко по-обективно.. като не съм съгласна с теб и дай сега да се заяждаш и да декларираш абсурдни, видимо пропити със злоба, твърдения. Всеки си знае за себе си колко е интелигентен и не е тук мястото да се обсъжда това. Смешно е да си мислиш, че който не е съгласен с теб е под нивото ти.

Вкарай времето си в по-продуктивни неща и може да нямаш проблем с явяването на изпити....

8
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.