Софтуерно Инженерство
Loading...
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Организационен въпрос за Изпит/Защита - Digital Marketing and SEO - април 2016

До колкото разбрах има възможност за дистанционна защита на проекта по скайп! Минал ли е някой по този начин, и ако да, може ли да сподели? Говори се за някой "от екипа", който да набере човека ( в случая МЕН например от Варна)!!! Означава ли, че може да се 2-ма души да работят по 1 проект или по нататък се дава задача за екипна работа? Може ли пояснение?

Идеята е, да не бием толкова път от Варна например, акотова е възможно!

Та, ако може някой да бъде така добър да сподели опита си или някой от организаторите да каже!

Благодаря за внимание!

И нека Наков бъде с нас! ;)

Тагове:
4
Digital Marketing & SEO
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Здравей, и аз съм от Варна и ако може по скайп да се защити проекта ще е супер :)

1
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Предстои да разберем :) Надявам се скоро! :)

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте,

Да, има възможност защитата Ви да протече онлайн. За целта трябва да ни изпратите проекта се преди защитата, както и номер на акаунта Ви в Softuni, потребителското Ви име, както и имейл и скайп име. Разбираме се за дата и час, когато ще протече защитата. По време на разговора, ще споделите екрана си и ще ни разкажете за извършената от Вас работа. Малко по-късно, ще пуснем таблица, където всички желаещи за онлайн защита, да пуснат необходимите данни.

2
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Здравейте, оринтировъчно колко време преди изпита трябва да Ви изпратим проектите си ?

2
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте,

Поне един ден преди защитата. 

1
Yordanov1977 avatar Yordanov1977 17 Точки

Наближава времето за изпита. В мен се пораждат въпроси, за курсистите от София, дали ще бъде присъствен изпита с устна защита или ще се извърши само проверка на качения файл с домашните?  

2
asenov_daniel avatar asenov_daniel 3 Точки

Здравейте, колеги :)

за всички ли датата на защитата ще бъде 2-ри юли, или ще бъде насрочена и друга дата за защита на проектите?

Благодаря Ви!

2