Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Упражнения и домашни с онлайн магазин изграден от фирма - добра или лоша идея?

Здравейте,

Наскоро баща ми закупи от фирма онлайн магазин за своя бизнес и смятам да се упражнявам и да си правя домашните на него. Според вас това дали е добра идея? Едно от нещата, което ми притеснява е, че нямам достъп до кода на сайта и няма да мога да правя SЕО оптимизацията или поне не напълно, а само AdWords и facebook реклама. Не, че мога да програмирам :) Естествено имам пълен достъп до администраторкия панел. Силно се съмнявам и, че фирмата, която е направила сайта и хоства магазина ще ми даде такъв достъп до кода. Основателни ли са притесненията ми или няма да ми трябва чак такъв достъп до страницата, за да се упражнявам за курса?

0
Digital Marketing & SEO 14/05/2016 13:45:51
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте, 

Дори да нямате достъп, за да направите курсовия си проект е нужно да опишете проблемите и как те могат да се разрешат. Доста от присъстващите на курса нямат собствен сайт, но това както споменахме не е повод за притеснение. След като анализирате сайта на баща си, ще може след курса да го оптимизирате. 

Поздрави.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.