Loading...
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Хейт срещу СофтУни и Наков? Защо?

Днес реших да потърся различни мнения в Гугъл за Наков и СофтУни. Бях учуден от множеството хейтърски-настроени коментари. Въпросът ми е, защо това е така, тъй като не съм навътре в нещата и не съм наясно защо Наков е напуснал Телерик и т.н. 

Тагове:
8
Общи приказки
Devforce avatar Devforce 16 Точки

Колеги, има ли значение дали е СофтУни или Телерик, или някоя от другите алтернативни академии. Все пак всичко си зависи от нас. Ако имаш желание, ще успееш. Аз лично съм работещ и със семейство, колкото и да ми се иска да бях присъствено няма как. Записан съм онлайн, полагам максимални усилия за малкото времето, с което разполагам да науча нещо. Мога да ви кажа от личен опит, че преди известно време опитах със различни клипове, литература да науча нещо, да напредна с нещата, но за съжаление, някак си не се получи. В момента, когато едновременно прочета дадената Глава от книгата на Наков, след това изгледам лекцията, мога да ви уверя, че разбирам нещата. Просто има хора, които уменят да обясняват нещата на прост и разбираем език, има такива, за които е по-важно да си предадат лекцията и слабо ги интересува, кой какво е разбрал и т.н. Решил съм да дам шанс на Светлин Наков и екипа на СофтУни и честно казано, за сега очакванията ми се оправдават на 100%. Повече такива хора и академии ни трябват тук в България. Поздрави!

6
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Нямаш си напредстава колко добър ход си направил и колко си прав! Преди 1 година и 4-5 месеца и аз бях като теб, като мъките да се науча сам от тук от там бяха в продължение на 16 години, уоу да толкова - мислех си че знам доста но все не бях разбрал това или онова и винаги се учех на грешни практики... Наков и екип са хората които ПРОСТО, ЛЕСНО, НА РАЗБИРАЕМ ЕЗИК и ПРЕДАВАНЕТО НА НАЙ-ДОБРИ ПРАКТИКИ И НАЙ-НОВИ ТЕХНОЛОГИИ постигнаха това кето се опитвах да направя толкова време.

2
maloi avatar maloi -3 Точки

Здравейте. официалният сайт на букмейкърската къща https://sportnizalozi.tv/ за спортни залози, най-добрият начин да прекарате свободното си време е. Това е най-добрият вариант за залагане. Всичко е надеждно. И няма проблеми с изтеглянето на пари.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.