Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesiko avatar vesiko 32 Точки

Заплатих курса, но нямам достъп до материалите

Здравейте, заплатих онлайн с дебитна карта, системата показва, че съм платила, но нямам достъп.Отпратих запитване и на вашия email, но нямам отговор, а курсът вече започна.Моля за съдействие.

Тагове:
0
eCommerce 02/06/2016 11:07:45
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте,

Благодарим ви, че ни помагате да подобрим процеса на записване за отворени курсове. 

Може ли да потвърдите, че проблемът още е налице? 

0
agogo avatar agogo 12 Точки

Достъпът до материалите на "отворените" курсове не е наличен, без значение дали са минали или текущи.

Системата иска регистрация и дори след това отново отказва достъп с аргумент "изчакайте ново издание на курса".

Благодаря!

 

0
02/06/2016 14:39:38
vesiko avatar vesiko 32 Точки
Вече всичко е ОК. Материалите към курса се отварят и системата отчита, че съм записана онлайн.

Благодаря!
1
agogo avatar agogo 12 Точки

А имате достъп ли до материалите в минали курсове?

Благодаря!

 

0
02/06/2016 14:42:58
vesiko avatar vesiko 32 Точки

Пробвах да отворя видеа на произволно избрани минали отворени курсове. От 4-5 само на 1 курс не тръгна видеото и ми излезе надписа за който пишете, а именно:  "изчакайте ново издание на курса".

1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

@agogo

Доколкото виждам, вие не сте записан в курса, нито  имате кандидатура за него. Курсът е изцяло платен, което значи, че материалите от него са ограничени само до хората, които са осъществили плащане. 

Материалите за отворените курсове, които са безплатни са напълно достъпни за всички записали се. Тъй като записването е безплатно, няма проблем да достъпвате до тях по каквито и да е причини докато те са активни - просто се запишете. 

Когато един безплатен курс завърши, то материалите от него стават публично достъпни. (Може да има пропуски за някои от по-старите ни курсове - ако ви е нужен някой от тях просто кажете, за да го поравя). 

0
agogo avatar agogo 12 Точки

Здравейте, @gdurankiev!

Да, аз не съм записан за въпросния курс, но тук бе коментиран достъпа до материалите в курсовете и затова се включих. Считам вашия сайт за изключително полезен! Лично за мен той е бил първото място, което посещавам когато търся нещо свързано с програмиране. Наскоро се опитах да достъпя материали в курсовете "C++" и "Ardiuno", обявени като "отворени". Досега съм достъпвал всички материали поместени в сайта за отдел "Отворени курсове" и затова си помислих, че сте променили политиката на достъп или самите организатори желаят това(УбиСофт, Роботев).

В никакъв случай не упреквам никой или съм разочаровам, ако това е така! Това е ваше право и съм съгласен с него. Включих се в темата за повече информация.

Дано не съм ви притеснил с нещо! Поздрави!

1
03/06/2016 19:42:23
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Съжалявам ако съм прозвучал враждебно, но просто целях да ви дам причината защо ресурсите не са видими. Да, начина на достъпване до тях е различен сега, но в крайна сметка ще имате достъп до същите материали както преди, просто ще трябва да запишете курса ако се интересувате от материалите от него :)

0
agogo avatar agogo 12 Точки

Благодаря за отговора! Разбрах, вече трябва да съм записан за текущия курс за да имам достъп.

Искам да попитам, просто за уточнение, занапред при положение, че изпусна даден курс по тема, която ме вълнува, аз няма да имам достъп  до поместените материали и ще следя за следващо издание - става въпрос само курсове в отдел "отворени", правилно ли съм разбрал ?
 

Благодаря, предварително! Поздрави!

0
TanyaPetkova avatar TanyaPetkova 0 Точки

Интересувам се от вече приключилия курс Unity 3D - февруари 2016, който е безплатен. Има ли някакъв проблем с достъпа до метериалите към него, понеже в момента системата не позволява да се теглят?

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Вече трябва да имате достъп.

0
michailmishev avatar michailmishev 0 Точки

Здравейте,

Аз също нямам досъп до курса 'Linux Programming - януари 2016'. Ще съм благодарен ако съдействате.

Мерси предварително

0
flareset avatar flareset 140 Точки

Здравейте, как мога да получа достъп до материали от изминали затворени курсове?

0
Carlitos avatar Carlitos 15 Точки

Здравейте!

Отминалият курс QA Fundamentals - март 2016 също е недостъпен от около 1-2 седмици, преди това нямаше проблем!

Сега при всеки опит за отваряне на видео или достъп до материали, излиза надписът "Записването за курса е приключило. Очаквайте следващо издание".

Проблемът се появява и при други отминали отворени курсове, но не всички. Надявам се да може да се поправи това и поне материалите за отминалите отворени курсове да са достъпни!

Надявам се на съдействие, относно достъпността на материалите по курса!

Благодаря Ви предварително! 

0
31/08/2016 17:12:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.