Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vyordanov avatar vyordanov 0 Точки

Домашно, непредадено навреме?

Здравейте,

Нямах възможността да си предам домашното на време и в момента системата не ми позволява да го изпратя, въпреки, че съм го решил. Искам да попитам, какво се случва с не предадените домашни и дали ще може да оценяваме други от същата тема след като системата не ми позволява достъп?

Поздрави! 

Модератор: Моля, внимавайте с главните букви.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Щом е изтекъл срока, не можеш да предаваш домашни. А щом не си предал домашно, съответно нямаш право да оценяваш домашни на твои колеги от съответната тема.

1
Kristiqn.Yotov avatar Kristiqn.Yotov 0 Точки

А какви са последиците ако предам 20% от домашното в едната тема? Наистина ли мога да отида в офлаин обучение ако от 34 задачи за 3 теми съм решил 26 от задачите? 

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

https://softuni.bg/forum/9334/kak-da-se-podgotvite-za-programming-basics-polezni-syveti-i-vyprosi

5. Упражнения:

  • За студентите в присъствена форма е задължително да решават упражненията, дадени в judge системата и да предават решенията си навреме. Ако до третото занятие не са постигнали 80% успех с домашните си, то те ще бъдат прехвърлени в онлайн форма на обучение.
  • За студентите в онлайн форма на обучение е желателно да да решават упражненията, дадени в judge системата, но това няма да играе голяма роля в крайната им оценка

Засега си под 80%.

0
Kristiqn.Yotov avatar Kristiqn.Yotov 0 Точки

А има ли как по някакъв начин да компенсирам за това? Защото нямах възможността да ги напиша.

0
traykova44 avatar traykova44 93 Точки

Домашните се предават само в конкретната седмица, за която са зададени и както следва 80 % от тях до срядя ,за да останеш в присъственият курс.Можеш да се упражнявяш със задачите и гледаш резултата си в Джъдж и след това ,но не ти се води за предадено домашно, а за упражняване. Има пусната тема за  Домашните , как и кога се предават и разглеждат с мнго подробно инфо. Към крайната оценка на изпита се прибавят 10 % домашните предадени в срок.

0
vyordanov avatar vyordanov 0 Точки
OK, Благодаря ;)
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.