Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

C++ май 2016 - Лекция 1 - въпроси

Здравейте на всички !

Понеже, както видяхте имах проблем с забиване на Windows на моя компютър и се наложи рестарт, при рестарта се е затрил целия клип, който бе записан до момента (около 2 часа и половина клип). 

Понеже има видео, но то е от камерата само, отварям тази тема, която е за въпроси относно първата лекция. Където имам възможност ще отговярям писмено, където е по завъртяно ще отговарям с видео. 

Съжалявам, че се получи така, но нещата минаха извън мой контрол.

 

Поздрави,

Мартин Куванджиев

8
C++ Programming
SergeyMihailov avatar SergeyMihailov 2 Точки

Здравейте на всички, мога ли да попитам как щестава оценяването на домашните които предаваме? Благодаря!

0
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

Когато изтече крайния срок за предаване, може да се изтеглят домашни на други предали и така ти оценяваш техните. А някой друг ще оцени твоята. :)

0
06/06/2016 10:42:54
SergeyMihailov avatar SergeyMihailov 2 Точки

Здравей. Ами крайният срок за предаване е изтекъл, сега виждам че има краен срок за оценка до 10.07.2016. Това което не ми е ясно за момента как може да се изтеглят и да се проверят домашни на колеги, защото нещо ми отбягва а страницата я прегледах няколко пъти. Благодаря за бързият отговор! :)

0
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

Под 

Краен срок за оценяване:

10/07/2016 23:59:59

Оцени домашно

Клик на "оцени домашно" и от там ти зарежда нова страница. Там има оранжев бутон, на който пише "Свали домашно за оценяване"). Системата автоматично ти дава нечие домашно. Проверяваш го. Даваш оценка 0-10 и може да напишеш коментар. Когато попълниш полетата напискаш другия оранжев бутон "Оцени домашното". 
Съжелявам, че в момента не мога да ти дам screenshots.
 

0
06/06/2016 11:37:43
SergeyMihailov avatar SergeyMihailov 2 Точки

Разбрах как става благодаря :)!

0
SergeyMihailov avatar SergeyMihailov 2 Точки

Благодаря много, оправих се :).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.