Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

smu4k avatar smu4k 34 Точки

Изпит Photoshop

Здравейте,
дали може някой да ми разсясни какво ще представлява изпита по фотошоп ?

Тагове:
0
Photoshop
penkov avatar penkov 110 Точки

Изпитът ще е изцяло практичеки. Ще се състои от 3 задачи, покриващи изучаваните теми. Необходимите материали ще бъдат подадени преди самия изпит. Могат да се използват всякакви ресурси, без "помощ от приятел". Всеки постигнал резултат над 5.00 на изпита ще получи официален сертификат от СофтУни.

0
petpanda avatar petpanda 1 Точки

A като време и място как ще се случват нещата? 

-1
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Цитат от сайта на курса:

"Докога мога да се запиша и кога стартира курсът?

Записването в курса е отворено до 1 май включително. Обучението стартира на 3 май 2016 и завършва с провеждане на изпити на 5-ти и 10-ти юли (можете да се явите на удобната за вас дата)."

2
petpanda avatar petpanda 1 Точки

Благодаря, това го прочетох. 

В моят случай обаче няма да съм в БГ на тези дати, а не знаех, че изпитът е само присъствено, както беше описано в предишния пост, за това попитах за повече детайли. 

1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, @petpanda

За жалост няма как да проведем онлайн изпит - форматът на курса не го позволява. 

Както пише на страницата на обучението, можеш да си върнеш заплатената такса до края на ранното записване за изпит (17.05), но виждам, че тази дата е минала. Можем да направим следното: ако желаеш да се откажеш от изпита може да запазим заплатената от теб такса в срок от 6 месеца като в този срок, ти ще можеш да я пренасочиш към друго обучение или изпит, изцяло по твое желание :)

0
petpanda avatar petpanda 1 Точки

Много благодаря за подробната информация!

1
MarinaPMD avatar MarinaPMD 4 Точки

И аз така...много жалко.

0
ggabie avatar ggabie 10 Точки

На последния урок ни препоръчахте да разгледаме работите на колегите от предишния изпит. Поразрових се във  форума, но не успях да ги намеря. Определено би ми било интересно да видя техните решения :)  може ли да споделите линк или къде могат да се разгледат

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

До изпитните работи на колегите нямате достъп, само до заданията, ресурсите и авторските решения. На страницата на октомврийския курс, не във форума.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.