Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравейте!

Преди малко се записах за изпита и ми даде място 10J в зала Code Groud. Тъй като дадох опция да ползвам настолен компютър, някой знае ли дали найстина на това място има настолен? За справка на предния изпит преди месец и полвина, ми бе дало място 13J, но там нямаше компютър.Питах екипа казаха ми сядай където има свободен, седнах аз обаче логично това място е било на някой друг и след това и на него му казаха същото и така предварителното запазване на място се обесмисля. Плюс това ако всички компютри са били резервирани, накрая логично някой е останал без комп. и е ходил в друга зала можеби и аз не знам. Абе кофти ситуаций се получават и сега затова питам дали на 10J ще има компютър? И ако няма защо като се записвах не ми даде примерно че са изчерпани местата в залата и да се запиша в друга? Така ще избегнем тези неприятни ситуаций.

Успех на всички на изпита!

 

0
MarinaShortyMarinova avatar MarinaShortyMarinova 12 Точки

Попринцип би трябвало да има компютър. Ако няма, със сигурност ще ти намерят друго място, мисля, че няма да те оставят така, все в другите зали ще има свободен. Наистина е кофти, но мисля, че няма да ти се провали изпита.

0
LittleZombie avatar LittleZombie 30 Точки

За входния изпит се записах без настолен компютър, но мястото, което ми се падна беше с компютър. Следователно се случи същото като с теб - казах им, че не съм искала компютър и от там се започна разместването из залата. Казаха ми, че проблемът бил в системата и явно още не е оправен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.