Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kirchev95 avatar kirchev95 12 Точки

За всеки "хакер" по нещо

Здравейте скъпи колеги и колежки, програмисти. От много време се двоумях дали да пусна тази тема и ето най-сетне се реших. Надявам се да бъде от полза smile.

Занимавам се с програмиране от 4-5 години (непрофесионално) и мои лични наблюдения са, че всеки бъдещ програмист рано или късно минава през етапа на "хакер", в който решава да бутне паролите на училищните компютри, да ползва безплатно по-добрия интернет на съседа или да се опита да направи вирус, скапвайки собствения си компютър laughing.

Ето защо предлагам, в тази тема да качваме:

  • клипове, които са ни помагали;
  • линкове към полезни книги;
  • програми, които са ни помагали в "хакерските" начинания;
  • пък нека най-добрите да покажат по някоя собствена разработка smile

И като откривател на темата, "традицията" повелява да покажа и аз нещо laughing. Ще започна с един линк от руски торент сайт, в който има доста компютърна литература, както на руски така и на английски: http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1418 И тъй като никога не съм бил от кротките деца и паролите на училищните компютри винаги са ме ядосвали, за "хакерите", които не знаят, предлагам програмата "ERD Commander". Програмта се използва изключително лесно и работи много ефикасно. Само за равносметка, преди години я използвал на Windows ХР отне ми около 4-5 минути да бутна не кратка парола, в която имаше и букви, и цифри.

Хайде скъпи "хакери" сега е ваш ред laughing

 

Тагове:
3
Общи приказки
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Всъщност се сетих, че преди време като се бях помислил за "кракер"  laughing бях качвал разни видеа, ама май повечето са изтрити, обаче две са останали в тубата. Ще ги споделя, ако на някой му е интересно да гледа. Амм ще кажа, че не съм бил ок с английския тогава (не че сега съм много ок) и да нямате никакви претенции към видеото :) Видеата са от 2010, и като се върне човек назад във времето и му става доста смешно, та можем заедно а се посмеем. laughing

 

Cracking WinRar 3.93 - bY beBoss

Cracking mIRC 7.14 bY beBoss

 

Поздрави,

beBoss

8
KeepAlive avatar KeepAlive 0 Точки

Nice, особено за winrar-a чиято версия беше доста дълго време актуална (3,93). Ако имаш още видея, снимки, информация, ще е хубаво да споделиш!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.