Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Информация за изпита по Programming Basics - 24 април 2016

Здравейте колеги,

Във връзка с приемния изпит, както знаете, датата е определена – 24 април от 9:00 до 15:00 часа. Ето няколко допълнителни уточнения:

1.     Приемният изпит включва 5 задачи – 500 точки. За да продължите обучението си в СофтУни трябва да изкарате минимум 250 точки:

        а. Явяването на приемния изпит е задължително, ако желаете да се обучавате в СофтУни за напред;

        b. Ако не сте доволени от оценката, изкарана на приемния изпит, може да използвате оценката си от междинния изпит (който се е явил на него). Трябва да имате минимум 300 от 600 точки, за прием като студент в СофтУни;

2.     Част от съдържанието на курса Programming Basics се включва в Tech Module, като ще се изучават допълнителни теми и задачи. Съветваме ви да се включите активно в него;

Важно: Няколко дни преди изпита ще получите имейл с допълнителна информация.

Edit: Понеже не съм уточнил. Тази информация важи за групите от януари и февруари, за изпита Programming Basics (не Coding 101).

Изпита ще е 6 часа и ще има 5 задачи:

  1. Simple calculations + simple logic
  2. Loops + simple logic
  3. Drawing figures at the console (loops)
  4. Arrays – processing sequential data
  5. Matrices – processing table data 
Тагове:
13
Programming Basics 13/04/2016 11:40:45
sly_racoon88 avatar sly_racoon88 10 Точки

Здравейте,

имам следната информация в профила:

 

Информация за плащането

Пакети:

Име: Programming Basics - повишителен/ поправителен изпит - 12 юни 2016
Цена: 20 лв.

 

Нали изпита по фундаменталс е на тази дата?! Двата изпита са доста различни и не мога да разбера дали това ми е поправката или не. И ако не е, то кога е?

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.