Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SergeyMihailov avatar SergeyMihailov 2 Точки

Формиране на крайна оценка от изпитът

Здравейте,

1.Искам да попитам някой който може да даде по-подробна информация за формирането на оценката от изпитът? На първата лекцията стана ясно че 20% се формират от домашните, и 80% от самят изпит (50% за практичните задачи и 30% за теоретичният тест). Интересува ме от колко до колко точки е 3, от колко до колко е 4 и т.н.т (нещо като примерна таблица за оценките)?

2. И това което не беше станало на въпрос на първата лекция ще има ли разлика във формирането на оценки на хората които са в присъствена хорма и тези които са онлайн? Понеже някъде във форумът срещнах мнения че хората в присъствена, самоче за самата Софтуерна академия а не конкретно за курсът по С++, им се гарантира 3.50  а на другите 3.00. Можете ли да внесете малко яснота и по този въпрос?

3. И последното нещо, достигането на 5.00 (да се вземе сертификат) би било хубаво да се изкара максимумът от всички части на формиране на оценката, но въпросът ми е какъв е минимумът който би могъл да се достигне? Къде да се наблегне повече и къде по-малко (нямам в предвид въобще)?

Благодаря предварително!

Тагове:
2
C++ Programming
CharlieScarver avatar CharlieScarver 33 Точки

Не съм от екипа на SoftUni, но съм минал през няколко курса и ще отговарям от опит.
1) Не е решено. Едва ли ще се знае до няколко дни преди изпита.
2) Искрено се съмнявам да има разлика в образуването на оценката. Досега не е имало за други отворени курсове. Това за гарантираното 3.50 е глупост.
3) Всеки ще ти каже да наблегнеш на всичко. Ако беше маловажно, нямаше да е включено в материала.
4) Сертификатите са генерирани pdf-чета, които можеш да си принтираш по желание (освен ако не решат да ги принтират). Правилото е, че не получаваш сертификат, ако имаш 5 или нагоре. Няма изключения.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.