Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lilito0612 avatar lilito0612 2 Точки

Параметри на компютъра за работа с програмите

Здравейте, колеги! 

Имам един важен въпрос... Моят лап топ засича всеки път когато тръгна да пускам програмата за тестване, започва да зарежда и до там - блокира ми цялата програма. Супер изнервящо е, а и не мога да си проверя дали програмата ми тръгва. Рестартирам го няколко пъти - отново същата работа, рестартирам и програмата - пак е така... 

Моля, кажете какви параметри трябва да има, за да не се товари (и аз, и той) - проблемът от неговите параметри ли е или от windows-a... 

Параметрите на моя лаптоп са:

Тип на системата    x64-based PC
Процесор    Intel(R) Core(TM) i3-2328M CPU @ 2.20GHz, 2200 MHz, 2 Ядро(а), 4 Логически процесор(и)
BIOS версия/дата    American Megatrends Inc. X55C.409, 9.1.2013 г.
Инсталирана физическа памет (RAM)    4,00 ГБ
Общо физическа памет    3,89 ГБ
Общо виртуална памет    7,77 ГБ
Пространство за файл за виртуална памет    3,89 ГБ

Благодаря! 
 

EDIT: Темата беше преместена в адекватната категория. 

Тагове:
0
Programming Basics 16/06/2016 23:16:30
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Преинсталирай си Win-a . Ако можеш да го направиш ти - супер ,ако ли не препоръчвам ти ,това да го направи човек за когото знаеш ,че  малко от малко е в час с нещата.Много сервизи и ИТ "специалисти" взимат на хората по 20,30,40 лв. за преинсталация ,но я правят толкова мърляво ,че няма до къде.

Препоръчвам ти също да минеш към Win 10 :)
Сигурен съм ,че сред преинсталация проблемът ти ще бъде решен.

Поздрави :)

1
17/06/2016 03:39:05
lilito0612 avatar lilito0612 2 Точки

Това мисля да направя :) Мерси! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.