Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Домашно Photoshop

Здравейте на една от задачите на последното домашно условието е:

Използвайте Homepage Wireframe Grid.psd от ресурсите, за да подготвите скелета на заглавната страница на сайт с помощта на шейпове. Направете логото горе вляво като единичен шейп. За текстовете използвайте шрифт Tahoma. Групирайте и именувайте словете. Старайте се да работите pixel perfect. Запишете .psd файл.Използвайте Homepage Wireframe Grid.psd от ресурсите, за да подготвите скелета на заглавната страница на сайт с помощта на шейпове. Направете логото горе вляво като единичен шейп. За текстовете използвайте шрифт Tahoma. Групирайте и именувайте словете. Старайте се да работите pixel perfect. Запишете .psd файл.

Въпроса ми е само аз ли не мога да открия въпросния Grid в ресурсите или просто го няма?

Тагове:
0
Photoshop
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

В един архив заедно с условието на домашното е.

2
pep_si avatar pep_si 5 Точки

По тази задача въпросът ми е:

Трябва да повторим визията от заданието и да запазим в psd файл или  използвйки зададената мрежа да си създадем наша визия (форми, цветове лого и т.н.)?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Това, което имате като изходен файл, е задание под формата на картинка в един слой и грид, направен чрез водачи (guides). Повторете визията от заданието, като всички елементи трябва да станат отделни шейпове, именувани и групирани, както в демото от видеото на Иван Гинев. Включете си гайдовете, ако не се виждат (ctrl+;). Запишете в същия файл резултата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.