Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Raskolnikov avatar Raskolnikov 102 Точки

Повишителен изпит Advanced C#

Здравейте,

Виждам, че оценките от изпита по Advanced C# са нанесени. Въпросът ми е: Когато се явявам на повишителен изпит и не съм записан за текущия курс, понеже вече съм го минал, не трябва ли да не се вземат предвид домашни и екипен проект, а оценката да зависи изцяло от изпита? Понеже имам 380/400, а точките ми са 76.

Поздрави!

Тагове:
3
C# Advanced 21/06/2016 19:56:41
Raskolnikov:
Получих отговор на въпроса.
Jivko1 avatar Jivko1 56 Точки

Аз също задавам въпрос, вместо отговор - надявам се някой накрая да отговори на всички: Кога са предвидени поправки на текущите изпити - Adcanced C# и двете OOP-та? Предполагам, че всички се интересуват, защото - особено в сезона на отпуските, се правят планове предварително и горе-долу трябва да знаем на кои можем да се явим, на кои ще трябва да пропуснем, защото се засичат с други ангажименти, пътувания и т.н. Все пак се изисква присъствие и трябва да имаме някаква предвидимост.
Малко е дразнещо за мен да научавам 2-3 дни по-рано кога е поправката/втората дата за даден изпит.
....И със сигурност съм за това да се вземат решения - за програма, изпити, дати - с повече допитване до мнението на студентите - (говоря включително за онлайн студентите, защото освен всичко, с новата програма май сме съвсем набутани в пета глуха - според мен с по-малко ресурси, без нотификации за доста неща и т.н.)...

 

3
ivanmilev87 avatar ivanmilev87 30 Точки

Как се формират оценките беше казано още първата лекция. Пуснете си slide и вижте. На една от лекциите се каза, че поправките са края на август 20-30 . И все пак нали сме там за знания, не за точки😊

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Уверявам ви, че в момента, в който ние разберем с точност кога някой изпит може да се проведе, го попълваме в календара и ви го обявяваме на лекциите. Не си мислете, че сядаме в началото на годината, измисляме всички дати и после нарочно не ви ги казваме.

2
Raskolnikov avatar Raskolnikov 102 Точки

Привет :)

Надявам се някой да отговори и на моя въпрос, поради който отворих самата тема.

Мерси предварително.

Поздрави!

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Отговарям веднага :) Прав си за хората, които са се записали като наблюдатели. Би трябвало да е променена при тях формулата вече. Може да погледнеш в твоя профил дали се е отразило.

1
Raskolnikov avatar Raskolnikov 102 Точки

Благодаря :)

0
Jivko1 avatar Jivko1 56 Точки

Точно това имам предвид - да правите програмата малко по-бързичко с точност, особено през летния сезон - предложение за тези, от които зависи това нещо...Малко повече предвидимост няма да е зле. Хората се лутат, питат и търсят по форума доста административни неща, което може да се избегне с малко по-добро планиране от ваша страна. (един друг пример: възможността да предадеш домашната от Lab-овете - BashSoft се появи 1-2 дни преди крайния срок...)     

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.