Loading...
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Оценяване на онлайн студентите - Java Fundamentals

Здравейте, забелязах, че в оценката от изпита по Java Fundamentals имам в графата "точки други" 5 точки. Не че се оплаквам :-), но бях останал с впечатление, че за онлайн студентите оценката се формира 100% от точките, които си изкарал на изпита. Няма други точки от домашни и т.н.

Тагове:
0
Java Advanced
GerganaYord avatar GerganaYord 78 Точки

Това с 100% оценката от изпита за онлайн студенти важи само за Programming Basics курса. За всички останали курсове, онлайн студентите се оценяват по същия начин, по който и присъствените, само че няма как да получат 5% бонус за присъствия на лекции и упражнения. 

Т.е. в конкретния случай:

75% от изпит

25% други - 10% от упражненията в Judge

                    10% от екипния проект

                      5% от лаба

Плюс до 5% бонус за форумна активност. Тези проценти всъщност са ти точки, от нула до 100, т.е. точките ти за изпита са X точки изкарани на изпита / 400(максималния възможен резултат) * 0,75 и 5 точки имаш от някои от другите компоненти.

 

 

1
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Благодаря ти заинфото... ще наблегна на този тип активности малко повече :-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.