Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Оценяване на домашно

Здравейте,

Вчера изпуснах срока за предаване на домашно по Inheritance extended. Кода ми все не се получаваше и докато се борех с него съм просрочил времето. 

Ще имам ли възможност въпреки това да оценявам домашни? Засега линка не се появява. 

 

Тагове:
0
C++ Programming
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

Няма начин да оценяваш без да си предал твоето домашно.

1
p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Хубава работа. За да не съм го предал значи съм имал трудности с изготвянето му, а сега дори няма от къде да видя поне 1 пример, за да се ориентирам.

 Поне да качваха едно решение в края на всяка седмицата.

-1
p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Ако някой сподели неговия код за Inheritance extended ще съм му много благодарен. Кода все така не ми се получава. 

0
M.Yankov avatar M.Yankov 52 Точки

Защо не поста тема във форума с това което те затруднява ? Все някой щеше да ти помогне докато се мъчиш.

0
vladimir.st.radoslavov avatar vladimir.st.radoslavov 29 Точки

На курса разговарях с лектора и той обеща в git хранилището на курса да бъде качен избран или написан от него вариант на всяко домашно след приключване срока за оценяване на съответното домашно.

2
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

@p.dimitrov

Може да се насочиш в тази тема за някои решения, предполагам и други ще си качат работата. Хубаво е да се обменя опит. Аз съм онлайн студент и нямам възможност да се виждам с колегите.

1
28/06/2016 10:21:40
dZf1aeA-rsmarinoff avatar dZf1aeA-rsmarinoff 49 Точки

p.dimitrov

https://github.com/SUBmarinoff/StoreApp

Забавлявай се. :D

Вероятно може да го пипна още, но поне според мен изглежда правдоподобно и подредено. Писал съм си сам функциите за I/O. Нещото може да се счупи по много различни начини с user input, но не е това идеята в случая. Дано да ти помогне. Дори и да не си довършил домашното, пак има смисъл да го качиш, най-малкото ще получиш някаква помощ и ще научиш нещо.

1
28/06/2016 11:08:11
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Виж repository на бачо Киро(Lirik) в github :) Има какво да научиш от него :

1
28/06/2016 11:55:33
seigi avatar seigi 8 Точки

Аз съм в същото положение, колега. И бях уверен, че ще мога да проверявам домашни. Което пък ще ми помогне и на мен самия да видя как става задачата...

Миналата седмица една от домашните, които свалих, беше изцяло празна... 22байта файл или нещо такова. Да бях качил такава ...

Според мен, този подход не е съвсем правилен и би могъл да се усъвършенства.

Също, подобно на колегата, подканвам останалите да споделят техните решения. Срокът вече изтече, така че това не би следвало да е проблем? Моля, колеги, споделяйте !

0
28/06/2016 16:16:14
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.