Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dimitarkk avatar Dimitarkk 2 Точки

Пояснителни въпроси за изпита по DM&SEO на 02 юли

Здравейте,

Благодаря за информативния имейл относно изпита. Бих искал да попитам няколко неща за пояснение:

1. Има ли вече ясен график с точни часови диапазон, или ще има ли - кой кога ще бъде изпитан, било то live или online? (Въпросът е с оглед на това да си планираме времето и деня, като предполагам, че ако дойдем за присъствен изпит например в 10:00 сутринта, и чакаме да бъдем изпитани например от 20:00 до 20:20 вечерта, няма да е ок  ...)

2. Ако не се явим, кога може да се явим пак, на поправителен или повторение или?

3. Същото като горното, но ако не издържим изпита, ако ни скъсате :) ?

4. Таксата за изпит, която сме платили, ще важи ли за поправка или повторение - предполагам да? 

5. Относно последните две лекции - ФБ реклама и Дигитален космос - където за първата нямаше домашно, а за втората няма много време за подготовка, а и темата е много всеобхватна и голяма - ще се включват ли тези две теми / домашни в изпита ?

 

Благодаря предварително,

Поздрави,

Димитър

1
Digital Marketing & SEO
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Бях разбрала по-рано, че трябва да изпратим материалите си по имейл, а сега виждам , че в лекциите срещу датата на изпита стои, че не съм изпратила материали. По кой от двата начина трябва да се направи, защотото материалите май трябва да бъдат изпратени най-късно в петък.

Точка 5. на Dimitarkk : "Относно последните две лекции - ФБ реклама и Дигитален космос - където за първата нямаше домашно, а за втората няма много време за подготовка, а и темата е много всеобхватна и голяма - ще се включват ли тези две теми / домашни в изпита ?" - мисля, че вълнува всички.

Относно лекцията за Email Marketing към нея ще има ли домашно? Лекцията е в четвъртък, а изпита е в събота. Лично аз не знам кога ще мога да я изгледам и да напиша домашно, ако трябва.

 

 

0
asenov_daniel avatar asenov_daniel 3 Точки

Здравейте! 

Можете ли да ми кажете кога се очаква да бъдат публикувани резултатите от изпита по SEO&DM?

Благодаря Ви!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.