Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Добутах до 100т., но наистина искам да видя инпута на последния тест, т.к. мина след като махнах "StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries" при сплита на инфото за person....

0
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Последния тест се взима с trim() , но на мен ми гърмят 1 и в- ри за грешен отговор и 4 - ти грешка по време на изпълнение :-)

С HashMap ли си държите хората и продуктите или някаква по-хитра логика сте измислили?

0
IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Аз ги държа в List и после ги взимам с Linq заявка.

0
02/07/2016 18:47:36
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

С линкд Хашмап го докарах до 80, сигурно в проверките бъркам някъде , че ми гърми 4-ти тест.....Ще пробвам и със листове...Благодаря

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами аз ти казах, че ти подават null или празен стринг и за това при сплита ти е гърмяло. На мен ми даваше грешен отговор и като си преправих проверката за name мина, за това си правя извод какъв трябва да е инпута.

1
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Проверявам дали е String.Empty i name.Lenght дали е по-голям от 0

Мисля , че това трябва да е проверката

0
vancho avatar vancho 430 Точки

А я пробвай String == null || String.trim().length() == 0 да хвърлиш ексепшън.

пс: String имам предвид стринга, който ти е за name

1
02/07/2016 23:22:57
tishkata86 avatar tishkata86 14 Точки

На мен също ми гърмеше четвърти и пети тест но го оправих като валидирах и името на продуктите. Не трябва само на Person-а да валидираш името ами и на Product името също. :)

0
tiapko avatar tiapko 31 Точки

И  при мен гърмеше, но от това, че съобщението трябва да е:

                    throw new ArgumentException("Money cannot be negative");
а не

                    throw new ArgumentException("Cost cannot be negative");
 

Как е станало това още се чудя, а винаги копирам 1:1 съобщенията точно поради тази причина.

0
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Пробвай да сложиш "try" блока около целия код. При мен също гърмеше 4-ти тест защото принтирането ми беше извън try-a.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.