Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BreakTheWind avatar BreakTheWind 1 Точки

От онлайн към присъствено

Възможно ли е да се прехвърли от Онлайн към Присъствено? Вече съм записан за изпит.

Ако не е, достъпът в залата, в случай на свободни места, свободен ли е за хора, записани онлайн?

0
Въпроси за SoftUni
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Няма значение каква форма си, щом си записан за изпит, значи задължително имаш място.

0
BreakTheWind avatar BreakTheWind 1 Точки

Съмнявам се, защото пише "Онлайн" статус, дори и след като си платих, защото такава форма бях избрал първоначално.

Доплънително пише

"Онлайн – ако сте избрали да се запишете за курса в онлайн форма на обучение, това е Вашият статус. Естествено, както всички останали курсисти, имате възможност да се запишете за присъствен финален изпит за курса."

Това според мен означава, че съм платил само и единствено за присъствен финален изпит, а не за присъствие по време на лекции.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Аз не съм разбрал правилно въпроса ти. Дори да си онлайн няма проблеми да ходиш присъствено, винаги има места и никой няма да ти направи проблем.

0
BreakTheWind avatar BreakTheWind 1 Точки

Благодаря, ще опитам тази събота.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.