Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Как е настроението ? До къде стигнахте с домашните и подготовката ?

Аз днес съм тотално уморена , не можах и една задача до реша cry- мисля ,че жестокото темпо на Софт Уни си каза думата...

BURNED OUT !frownfrownfrown

А ,колко много имам още да минавам - ох, ох, ох cry!

 

При вас , как е положението ?

Тагове:
2
Общи приказки
LenaB avatar LenaB 112 Точки

А аз съм в голяма дилема дали да ходя на изпит.

Посетих всички лекции, начинаеща съм, но в общи линии ми станаха ясни нещата, решавам задачи, учила съм програмиране преди. Обаче много неприятно ме изненада информацията, че оттук-нататък следващите нива ще са само вечерни или съботно-неделни. И двата варианта са ми невъзможни.

Онлайн обучението не ми допада, свободна съм почти по цял ден, имах желание да оползотворя това време.

Явно че няма да мога да продължа нататък, дори да взема изпита и сега се чудя дали изобщо да се явявам на него.undecided

Ако ще е просто да си тествам знанията - мога да го направя вкъщи със същите задачи.

Изобщо падна ми и мотивацията, и ентусиазмът. Имам още няколко дни да измисля какво да правя.

0
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Къде се споменава, че следващите нива ще са само вечерни и съботно-неделни?Тази информация май е нова, поне за мен :)

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Наков го каза на последната лекция (специално попитах в почивката). Каза, че така е удобно за повечето хора, което вероятно е факт, не и за мен, обаче.

За всеки случай попитах и на фейсбук страницата им, защото за мен не е коректно да ходя на изпит или записвам ниво (и да се плати), без предварителна яснота кога ще се провеждат занятията. Но явно са малко хората като мен, които имат някакви други ангажименти, повечето студенти са свободни и за тях няма особено значение кога ще са лекциите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.